niedziela, 8 stycznia 2017

THE END...i co dalej?

Kochani mali artyści !

Oficjalnie informuję, że z nowym rokiem moja firma Kreatywne warsztaty artystyczne Koloraki przestała istnieć. Nie oznacza to jednak końca moich działań :)

Wszystkie chętne dzieci, które mają ochotę kreatywnie spędzić czas zapraszam na zajęcia które prowadzę w ciekawych miejscach Białegostoku. Wspólnie tworzymy, uczymy się i działamy niekonwencjonalnie.

Koloraki w Centrum Kreatywności ToTu:

Białystok ul. Wrzosowa 2   
503 919 979

to kreatywne zajęcia dla dzieci 3-6 lat. Spotykamy się w każdy wtorek o 17.00.  Zajęcia opierają się na samodzielnym tworzeniu, poznawaniu nowych technik, doświadczaniu i szukaniu ciekawych rozwiązań. Bawimy się za pomocą wszystkich zmysłów :) Zawsze robimy coś innego, używamy wielu ciekawych materiałów i stawiamy na swobodę działania dlatego też nie zawsze jesteśmy czyści...ale za to zawsze uśmiechnięci i spełnieni :) Zajęcia są doskonałym sposobem na ćwiczenie rączki i dziecięcej kreatywności.
Każde zajęcia składają się z 3 części :
- plastyka - stawiamy na niekonwencjonalne techniki : chromatografia, grafika, malowanie pianą i pianką, malowanie soli...
- sensoplastyka : pachnące błotko, kolorowe masy plastyczne, barwienie piany, piasek kinetyczny...
- eksperymenty : kolorowe wybuchowe wulkany, lampy lawa, tworzenie barw, malowanie na mleku...
Zobaczcie jak się bawimy:


  

    
 

ARTEA Otwarta przestrzeń artystyczna

Białystok ul.Zwycięstwa 10 lok.106 (Budynek POLMOZBYT)
505 342 910

w każdą środę prowadzę zajęcia typowo plastyczne dla dzieci w wieku 7-11. Spotykamy się w 2 grupach ( 17.00 - 18.00 i 18.15 - 19.15). Pracownia plastyczna jest fantastycznie wyposażona dlatego tez w pełni możemy rozwijać naszą plastyczną pasję. Każde zajęcia skupiają się na innej technice. Ćwiczymy rysunek, malarstwo, grafikę i rzeźbę. Korzystamy z różnorodnych materiałów: farby plakatowe i akwarelowe, węgiel, pastele, ołówki, cienkopisy, glina, masy plastyczne, materiały recyklingowe, wałki, patyczki, folia... Tworzymy z natury bądź wyobraźni. Uczymy sie światłocienia, waloru, faktury...Pracujemy w różnych formatach.
Oto niektóre prace:

 
  


PLASTYKA DLA RODZICA I SMYKA - Artea

w czwartki o 17.00 spotykam się z najmłodszymi artystami -1-3 latka :) Razem z rodzicami dzieciaki bawią się sztuką, malują, kleją, tworzą w niekonwencjonalnych technikach. Wspólnie robimy masy plastyczne, farby z mąki, piasek... Ćwiczymy małe paluszki, uczymy się kolorów i liczb, poznajemy zapachy a czasem i smaki :). Zajęcia najprawdopodobniej odbywać się będą w soboty :)

 

 

 


 


ZAPRASZAM do wspólnej zabawy SZTUKĄ :)
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz